تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن امروزه جایگاه خاصی در بین مردم دارد هدف از ساخت تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن طراحی و تولید محصولاتی می باشد که به محیط اطراف زیبایی می بخشد تابلو دکوراتیو از تزئینات دیوار به شمار می رود که به موضوعات مختلف پرداخته و شامل: نقاشی پرتره، عکاسی از محیط اطراف، اشیاء و دیگر اشکال هندسی و گرافیکی جهت روح بخشیدن به محیط و تزئین به کار برده  می شود.

راهنمای مطالعه:

انواع تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

کاربرد تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

ویژگی تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

ابزار مورد استفاده در تابلو دکوراتیو نقاشی

برخی از تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن مفاهیم گوناگونی را به مخاطب منتقل می کند و هر اندازه خلاقیت بیشتر بکار رود باعث روح بخشیدن به محیط شده برای ساخت تابلو دکوراتیو از جنس پارچه کنواس استفاده شده و از طریق چابگرهای مخصوص این پارچه به چاپ می رسند از تابلو دکوراتیو نقاشی در منزل، محیط اداری و دیگر اماکن مورد نظر مشتری استفاده می شود.

تابلو دکوراتیو مدرن
طرح تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

انواع تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

با توجه به سلیقه افراد و به کاربردن این تابلو در جاهای مختلف این تابلو در اشکال مختلفی تولید شده که پرکاربردترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 • تابلو شنی: در این تابلو شن هایی با رنگ های متنوع درون محفظه شیشه ای قرار دارد و با هر جا به جایی تصاویری را خلق کرده که جزء دسته تابلو مدرن قرار گرفته.
 • تابلو چند تکه: این تابلو به شکل دو تکه، سه تکه ساخته شده و از جنس چوب می باشد.
 • تابلو نقاشی: این تابلو بر اساس رنگ های به کار رفته در آن و کیفیت خوب جزء گرانترین محصولات به شمار می رود.
 • تابلو عکس: این تابلو شامل تصاویر پرتره، منظره و دیگر اشکال را در بر می گیرد که می توان برای اتاق خواب و پذبرایی استفاده کرد.
 • تابلو خطاطی: همانطور که از نام این تابلو مشخص است درون آن شعری را خطاطی کرده
 • تابلو برجسته: در ساخت این تابلو از اشکال مختلف حکاکی شده که بصورت سه بعدی درون قاب جا گرفته است.
 • تابلو سه بعدی: جدید ترین نوع تابلو دکوراتیو است که در نقاشی مدرن جایگاه خاصی دارد.
 • تابلو بک لایت: تابلو بک لایت همانند قاب عکس است که چاپ آن از نوع ترنسپرنت بوده و در پشت آن از لامپ های LED به کار رفته تا چشم انداز زیبایی را داشته باشد.
تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن
دکوراتیو نقاشی مدرن

کاربرد تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

در واقع این هنر زیبا تلفیقی از تایپوگرافی و نقاشی دیجیتال می باشد که برای بسیاری از مخاطبان جذاب بوده برخی از طرح هایی که در سال های اخیر مورد استفاده قرار گرفته طرح های سنتی ایرانی می باشد که خطوط نستعلیق بر روی آنها خود نمایی می کند که از این طرح ها می شود بر روی لباس و شال هم استفاده کرد.

ویژگی تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

شما می توانید تابلو دکوراتیو را در ابعاد، رنگ و بافت مورد نظر خود سفارش دهید این تابلو ها با توجه به سلیقه شما طراحی شده که دارای طرح های هنری، منظره و عکس را شامل می شود بیشترین جذابیت این تابلو ها به خاطر سه بعدی بودن آن است.

ابزار مورد استفاده در تابلو دکوراتیو نقاشی

وسایلی که در جهت نقاشی دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرد شامل: برس ها و قلم موی مخصوص، استفاده از اسفنج های مصنوعی و طبیعی، کاردک، رول، پارچه هایی از جنس پوست حیوانات، ریسمان و ابزار خاصی که برای ایجاد نقوش استفاده می شود.

سخن پایانی

اگر شما قصد خرید تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن را دارید باید به نکاتی همچون شرایط و مکانی که قرار است تابلو در آن نصب شود توجه داشته باشید به طور مثال اگر تابلو را برای محل کار خود می خواهید می توانید با مشورت فروشنده تابلو مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شما باید به چوب به کار رفته برای ساخت چهارچوب تابلو دقت لازم را داشته باشید که از جنس با کیفیت استفاده شده باشد و در اثر رطوبت و یا ضربه شکل اصلی خود را حفظ کند.

مقالات مرتبط:

تابلو دکوراتیو

آسمان مجازی

10 thoughts on “تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن

 1. سمانه رحیمی says:

  سلام چه طرح های زیبایی من برای اتاقم از این تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن می خوام سفارش بدم این طرح دختر موجود دارید؟

 2. مریم says:

  سلام چه طرح هایی از این تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن موجود دارین؟

 3. حسن says:

  ببخشید این طرح تابلو دکوراتیو مدرن برای چه قسمت از منزل مناسب است؟

 4. شادی عزیزی says:

  سلام من برای اتاق دخترم می خوام از این تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن سفارش بدم آیا نمونه طرح هاب بیشتری هم موجود دارید؟

 5. محمد امین says:

  سلام میشه طرح های بیشتر از این تابلو دکوراتیو نقاشی مدرن برام داخل واتساپ بفرستید ممنون

Comments are closed.