کاغذ دیواری سفارشی | کاغذ دیواری سه بعدی | پوستر دیواری

کاغذ دیواری خلاق خلاقانه
کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری سفارشی | سه بعدی | پوستر دیواری چیست؟

حس دیدن یک تصویر بزرگ بر روی یک دیوار، حسی وصف نشدنی است! که امروز به لطف رشد تکنولوژی با عنوان کاغذ دیواری سفارشی در دسترس می باشد.
کاغذ دیواری سفارشی شامل کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری هنری، کاغذ دیواری اتاق کودک، کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری پتینه و…. می باشد.
کاغذدیواری سفارشی بر اساس ابعاد دیوار شما تولید می شود و طراحی جزئیات تصویر بر اساس ابعاد دیوار و عوارض موجود بر روی آن انجام می شود.
طرح کاغذ دیواری سفارشی هر چیزی می تواند باشد. حتی تصویر خود شما! به همین علت هیچ محدودیتی در تصویر وجود ندارد و به همین علت است که فضاهای معماری مانند اتاق خواب، اتاق نشیمن و راهروها و یا اتاقهای اداری در فضاهای کسب و کار سازگاری بسیار بالایی با این نوع کاغذ دیواری دارند.همچنین تمامی طرحهایی که در ژورنالهای خارجی وجود دارد و به هر علتی در کشور ما موجود نیست قابل تولید است.
چشمهایتان را ببندید و فقط تصور کنید که تصویر دلخواه مورد نظرتان اگر بر روی یک دیوار قرار گیرد چقدر جذاب و تاثیرگذار خواهد بود. با سفارش این محصول رویایتان به حقیقت می پیوندد.

کاغذ دیواری سفارشی همان پوستر دیواری است و فرقی ندارد.

برخی طرح های کاغذ دیواری | پوستر دیواری به تفکیک

سوالات متداول در خصوص محصول کاغذ دیواری سفارشی | کاغذ دیواری سه بعدی

تفاوت کاغذ دیواری سفارشی سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی در چیست؟

کاغذ دیوار معمولی عبارت است از رولهای با عرض عموما 53 سانتی متر و طول 10 متر که از قبل در کارخانه تولید شده اند و حمل و انبار گردیده اند تا به دست مصرف کننده برسد.

اما کاغذ دیواری سفارشی بر اساس درخواست مشتریان و با عرض حدودا 1 متر و ارتفاع دیوار مشتریان تولید می شوند که با نصب کنار هم بر روی دیوار به تصویر یکپارچه تبدیل می گردند.

در کاغذ دیواری معمولی طرحها فقط به صورت تکرار شونده وجود دارند اما در کاغذ دیواری سه بعدی یا سفارشی طرح به صورت یک تصویر یکپارچه به اندازه دیوار مشتریان می باشد.

قیمت کاغذ دیواری معمولی معممولا به صورت رول ولی قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای هر متر مربع اعلام می گردد.

کاغذ دیواری معمولی به دلیل عملیات تولید انبوه در کارخانه بعضا دارای یک لایه محافظ هستند و همچنین گلهای برجسته دارند اما در کاغذ دیواری سفارشی بعد از مرحله چاپ پوششی وجود ندارد و به همین دلیل است که نصابان باید هنگام کاردک کشیدن به این موضوع توجه کنند و همچنین عموما گلها برجسته نیستند و این بافت خود کاغذ است که زمینه را تشکیل می دهد.

برای سفارش کاغذ دیواری باید چه کار کنم؟

چهار موضوع زیر را برای سفارش در نظر بگیرید:

1- عرض دیوار (با متر دیوار خود را اندازه بگیرید. اضافه عرض را فراموش نکنید)

2- ارتفاع دیوار (با متر دیوار خود را اندازه بگیرید. اضافه ارتفاع را فراموش نکنید)

3- نوع بافت کاغذ انتخابی (از انواع بافت معرفی شده در این صفحه یک بافت را انتخاب کنید)

4- تصویری را که برای چاپ روی کاغذ دیواری انتخاب کرده اید (می توانید برای انتخاب طرح در صفحه طرحها و یا وبسایت پوسترجو شماره کد طرح انتخاب شده خود را به ما اعلام کنید)

سپس با ما تماس بگیرید و با اعلام آنها سفارش خود را قطعی کنید و پس از 24 ساعت سفارش خود را تحویل بگیرید

طرحهای ما را ببینید انواع بافت کاغذ را ببینید وب سایت پوسترجو
تولید سفارش من چقدر زمان می برد؟

سفارشات شما 24 ساعت کاری بعد از تایید تصویر توسط شما و واریز وجه ( هر دو باید اتفاق بیافتند) آماده و قابل ارسال می باشد.

برای سفارش حتما باید ساکن تهران باشم؟

لادیزدکور فقط محدود به تهران نیست. شما در هر جای ایران و یا جهان باشید که امکان ارسال سفارش وجود داشته باشد، سفارش شما برای شما ارسال می گردد و برای نصب هم یا در محل شما نصاب معرفی می گردد و یا با نصابی که خود شما پیدا کرده اید صحبت می شود که مطمئن شویم توانایی نصب این محصول را دارد.

از طرف دیگر اگر خودتان روحیه کارهای نصب و فنی را دارید با دیدن آموزش نصب در همین صفحه می توانید نصب را انجام دهید.

آیا این کاغذ دیواری ها قابل شستشو هستند؟

این کاغذ دیواری ها مشابه کاغذ دیواری های معمولی قابل تمیز کردن با دستمال نم دار و شوینده های سبک هستند.

مقدار زیاد آب در شستشو با سطل و شلنگ باعث می گردند چسب کاغذ دیواری کاغذ را از روی دیوار جدا کند.

آیا این کاغذ دیواری بر روی دیوار سیمانی و یا دیوار کاشی و یا شیشه قابل نصب است؟

این کاغذ دیواری بر روی تمام سطوحی که چسب پایه آب کاغذ دیواری بر روی آن چسبندگی ایجاد کند قابل نصب است اما سطح مورد نظر نباید پستی و بلندی داشته باشد و باید صاف و یکدست شده باشد که بعد از نصب نمای کاغذدیواری مطلوب باشد.

بر روی سطوح سیمانی با رویه بسیار ناصاف و همراه دانه های برجسته توصیه نمی شود.

بر روی سطوح کاشی ابتدا باید تمام درزها پوشیده شود و رویه کار لعابی کاشی ها هم پوشش شود که چسبندگی لازم بتواند ایجاد گردد و این رویه باید رنگ یکدست سفید داشته باشد

بر روی شیشه هم قال نصب است اما ابتدا باید با پوششهایی سطح صیقلی شیشه پوشیده شود که چسب کاغذ دیواری بتواند به آن بچسبد. برای شیشه پیشنهاد ما استفاده از محصول استیکر | وینیل می باشد

 

محصول استیکر | شیشه مات کن
نحوه اندازه گیری دیوار برای کاغذ دیواری سه بعدی | کاغذ دیواری سفارشی چگونه است؟

برای دیوارهای بدون عوارض و یا مهم نبودن عوارض بر روی دیوار:

در خصوص این دیوارها عرض و ارتفاع دیوار را باید با متر اندازه گیری و برای ما ارسال کنید. ما به منظور ناشاقولی و ناترازی دیوارها و سقف در هنگام تولید به عرض و دیوار ارسالی شما چند سانتی متری اضافه کرده و آن را تولید می کنیم(در حالت عادی 3 سانتی متر به عرض و 10 سانتی متر به ارتفاع)

برای دیوارهای با عوارض:

علاوه بر عرض و ارتفاع دیوار باید عرض و دیوار عارضه و همچنین فاصله های عارضه از هر طرف را اندازه گیری و برای ما ارسال کنید

ما به منظور ناشاقولی و ناترازی دیوارها و سقف در هنگام تولید به عرض و دیوار ارسالی شما چند سانتی متری اضافه کرده و از عرض و ارتفاع عارضه چند سانتی متری کم کرده و آن را تولید می کنیم.(در حالت عادی 3 سانتی متر به عرض و 10 سانتی متر به ارتفاع)

برای دیدن ویدئو زیر می بایست نرم افزار VP N خود را خاموش کنید.

نحوه محاسبه قیمت چگونه است؟

محاسبه قیمت بر حسب متر مربع مساحت کاغذ دیواری مورد نظر شما می باشد

این مساحت از مساحت دیوار شما کمی بزرگتر است چرا که به منظور ناترازی و ناشاقولی سقف و دیوارها، کاغذ دیواری کمی بزرگتر تولید می گردد

اگر عوارضی در وسط تصویر وجود داشته باشد این عوارض از مساحت کسر نمی گردد مگر آنکه بسیار بزرگ باشد

اگر طراحی کار مد نظر شما از حد معمول بیشتر باشد و یا درخواست های ویژه طراحی داشته باشید، هزینه طراحی به شما اعلام می گردد

این قیمتها شامل قیمت زیرسازی دیوار شما و نصب نمی گردد و این موارد را می توانید با نصاب معرفی شده هماهنگ نمایید

لیست قیمت محصولات
آیا محدودیتی در سفارش وجود دارد؟

به لحاظ فنی محدودیتی در سفارش وجود ندارد.

به لحاظ قیمت حداقل مقدار سفارش 3 متر مربع می باشد و مقادیر کمتر از 3 متر مربع به میزان همان 3 متر مربع منظور می گردند.

چرا باید تمام مبلغ سفارش را ابتدا پرداخت کنم؟

کاغذ دیواری سفارشی همانطور که از اسمش پیداست بنا بر سفارش شما با طرح دلخواه شما و برای ابعاد دیوار شما تولید می گردد.(مشابه مجسمه ای که از چهره شما ساخته می شود) به همین منظور برگشت از فروش و انبار مجدد برای آن تعریف نشده و به همین علت تمام هزینه های این سفارش هم متوجه شما می باشد. مشتریان محترم برای شروع کار تولید می بایست تمام مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند.

آیا تصویر انتخاب شده در قیمت تاثیر دارد؟

خیر تاثیری ندارد مگر آنکه سطح زیادی از تصویر شما تیره باشد که در آن صورت قیمت به شما اعلام می گردد.

آیا می توان این کاغذ دیواری را بعد از مدتی در جای دیگری استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال به صورت بله یا خیر نیست! بلکه بستگی به خود شما دارد. کاغذهای Paperback را که عملا بعد از نصب نمی توانید بدون پاره شدن کاغذ، از دیوار جدا کنید. اما در خصوص کاغذهای Nonwowen این کاغذها را می توان بعد از نصب با حوصله و به صورت تقریبا خوبی از دیوار جدا کرد اما برای نصب در محل جدید درزهای کاغذ به خوبی نصب اولیه نخواهند بود و تصویر به زیبایی محل نصب اولیه نخواهد بود..

لذا اگر توصیه ما را در یک جمله می خواهید: این کاغذ دیواری بعد از نصب برای جای دیگر مناسب نیستند.

آیا این کاغذ دیواری توسط خود مشتری قابل نصب است؟

اگر دید فنی خوبی داشته باشید و اصطلاحا دست به آچار باشید و آموزش نصبی که در همین وبسایت قرار گرفته است را ببینید با تقریب بالای 80 درصد می توانید نصب را انجام دهید. حتی می توانید از ما درخواست نمونه هایی را بدون هزینه در کنار سفارش خودتان داشته باشید که اول بر روی آنها تمرین کنید.

تصویر مناسب این کاغذ دیواری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگر خودتان طراح هستید می توانید تصویر مورد نظر خودتان را طراحی و برای ما بفرستید. تصاویر را با فرمت ترجیحا Tif و اگر حجم زیادی داشت با فرمت Jpg و با مد رنگ RGB و با رزلوشن 100 dpi برای ما بفرستید. دقت کنید که تصویر با این مشخصات در Zoom 100% کیفیت مناسب داشته باشد.

همچنین در طراحی مد نظر داشته باشید که اجزای اصلی تصویر در گوشه هایی که قرار است برش بخورند قرار نگیرند و اگر دیوار عوارضی دارد، بر روی این عوارض قرار نگیرد

برخی از نقل قولهای مشتریان در شبکه های اجتماعی و یا در وبسایت قدیم را برایتان آورده ایم