پوستردیواری سه بعدی|قیمت پوستردیواری

پوستردیواری سه بعدی

پوستردیواری سه بعدی در واقع نوعی از کاغذ دیواری است برای مصارف گوناگونی انجام می شود در همین جهت به دلیل طرح های سه بعدی به آن پوستر دیواری سه بعدی گویند.

این کاغذ دیواری ها در طرح های مختلفی است که در بازار عرضه می شوند این محصولات طرفداران خاص خود را دارد و روز به روز به جایگاه بهتری بین افراد پیدا می کند.

شما از این کاغذ دیواری ها می توانید در هر مکانی استفاده کنید از جمله: سالن پذیرایی، محل کار، اتاق فرزندان، سفره خانه های سنتی، نمایشگاه ها، سالن های آرایشی، کافی شاپ و یا هر مکانی که مدنظر شماست.

طرح های این دسته از کاغذ دیواری‌‌‌‌ ها از لحاظ سایه پردازی و رنگ، نمایی بسیار واقعی و باور پذیر ایجاد می شود. به عنوان مثال طرح هایی مثل طبیعت که تصویر زیبایی از آن را برای شما به رخ می کشد یا تصویر گلی که عمق دارد، گویی که واقعاً پشت این دیوار گل های زیبایی وجود دارد.

این دسته از کاغذ دیواری‌‌‌‌ ها مناسب برای افرادی است که فضایی دلباز را در خانه می پسندند. یکی از مزیت های کاغذ دیواری‌‌‌‌ های سه‌ بعدی این است که فضای خانه را بسیار پرنشاط تر نشان می دهد

و محیط هایی که کوچک هستند را بزرگ تر نمایان می کند. از جمله پارامتر هایی که در قیمت کاغذ‌ دیواری‌‌‌ های سه بعدی تاثیر گذار است می توان به جنس کاغذ دیواری‌ و کیفیت آن، کیفیت چاپ و طرح اشاره کرد.

نصب پوستردیواری سه بعدی

نصب کاغذ دیواری سه بعدی نیاز به مهارت دارد و اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید حتما باید از نصاب با تجربه کمک بگیرید. فروشگاه اینترنتی لادیز دکور بعد از آماده شدن سفارش، با تجربه ترین نصاب ها را به شما معرفی خواهد کرد. قیمت نصب هم توسط نصاب کاغذ دیواری مشخص می شود.

کاغذ دیواری توسط برند های خارجی و ایرانی به صورت رول هایی با اندازه ثابت تولید می شود. طرح آن به صورت تکرار شونده و قیمت آن ها در مقایسه با کاغذ دیواری سه بعدی بسیار بالاتر است.

کاغذ دیواری سه بعدی در داخل ایران و با دستگاه های چاپ وارداتی تولید می شود. طرح آن ها به صورت دلخواه و سفارشی، مثلا تصویری بزرگ از طبیعت یا گل های سه بعدی است. قیمت ارزان، قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه و سفارشی از دیگر مزایا کاغذ دیواری سه بعدی است.

نصب پوستردیواری سه بعدی
راهنمای خرید پوستردیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: خرید پوستر دیواری سه بعدی

نکات مهم در هنگام خرید پوستردیواری سه بعدی

هنگام خرید کاغذ دیواری پوستری باید به نکات قابل توجهی را یاد آور شویم اولین آیتم مهم پوستر کاغذ دیواری قابل شست و شو بودن آن می باشد که بسایر قابل تامل می باشد،

البته این نگرش باید به روش صحیح آن بیانجامد که شما می توانید در بخش روش نگهداری و نظافت پوستر کاغذ دیواری آسمان نما آن را مطالعه نمایید. شما در بازار با شرکت های ارائه دهنده پوستر های کاغذ دیواری بسیاری مواجهه می شوید ولی در هنگام خرید پوستر دیواری خود این موارد را هم در نظر داشته باشید.

کیفیت خوب چاپ پوستر کاغذ دیواری که باعث عدم رنگ پریدگی آن می شود، کیفیت کاغذ استفاده شده ماندگاری آن را تضمین می کند، عدم کوتاهی و یا بلندی لتها، عدم تغییرات رنگ هنگامی که لت ها در کنار هم قرار می گیرند با هم متفاوت نباشند، مونتاژ مناسب لتهای پوستر دیواری در هنگام نصب و عدم ایجاد درز بین آنها،

عدم پارگی و یا زدگی محصول خریداری شده، بسته بندی مناسب، تحویل رایگان، خدمات وامکاناتی که برای یک خرید اینترنتی پوستر کاغذ دیواری به شما ارائه می شود از نکات دیگری است که باید به آن توجه شود.

تمامی مدیران و همکاران شرکت لادیز دکور تمامی تلاش خود را برای به انجام رسانیدن وظایف مربوط به تولید و رسیدن محصول به دست مشتریان عزیزش را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

نکات مهم در هنگام خرید پوستردیواری سه بعدی
خرید پوستردیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: خرید پوستر دیواری ارزان

سخن آخر

پوستر 3 بعدی یکی از دیوارپوش هایی است که اخیرا از آن برای دکور کردن بسیاری از واحد ها استفاده می شود. این محصولات به علت داشتن تنوع بالا در طرح می تواند پاسخگو به نیاز تمام خریداران با هر نوع سلیقه ای باشد.

از پوستر دیواری در انواع سبک های دکوراسیون داخلی استفاده می شود که قیمت بالاتری نسبت به این محصولات دارند. این محصولات بسیار شبیه به کاغذ دیواری ها هستند و بیشتر ویژگی های آنها را دارند.

برای مثال بیشتر این محصولات قابلیت شست و شو را دارند و می توان به راحتی با استفاده از مواد شوینده عمل نظافت آنها را در زمان کوتاهی انجام داد. ساختار این محصولات به گونه ایست که طرح های که با استفاده از سایه ها به شکل سه بعدی در آمده اند را بر روی کاغذ های مخصوصی چاپ می کنند.

یکی از جذابیت هایی که برای این محصولات وجود دارد این است که برای مشتریان امکان چاپ طرح های مورد نظر خود بر روی دیوارپوش وجود دارد. اگر شما هم خواستار این پوستردیواری سه بعدی هستید می توانید از طریق لینک زیر با پشتیبان لادیز دکور در ارتباط باشید. و برای بازدید بیشتر طرح ها با مراجعه به بخش محصولات می توانید طرح های زیبایی را انتخاب کنید.

پشتیبان لادیز دکور