پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی چیست؟ در چه ابعاد و اندازه ای تولید می شود؟ در هنگام خرید چه سایزی را باید در نظر گرفت؟ آیا میشه از پوستر دیواری برای سقف هم استفاده کرد؟ نحوه جدا کردن پوستر دیواری قبلی از دیوار؟

در این مقاله با ما همراه باشید می خواهیم به پیرامون سوالات ذکر شده در بالا و دیگر سوالات در این پیرامون بپردازیم و شما را با سوالاتی که در ذهن خود از خرید پوستر دیواری سه بعدی دارید آشنا کنیم.

از پوستر دیواری برای منازل، محل کار و… استفاده می شود و هر روزه این سبک پوستر دیواری ها طرفداران زیادی را دارد حتی امروزه سفره خانه ها هم برای جذابیت بیشتر و جلب توجه مشتری از سبک سنتی این کاغذ دیواری استفاده می کنند. این نوع کاغذ دیواری های سه بعدی در طرح های مختلفی توسط دستگاه های مخصوص به چاپ می رسند.

آنچه  در این مقاله می خوانید:

  • راهنمای خرید پوستردیواری
  • ابعاد و اندازه پوستر دیواری سفارشی
  • نحوه اندازه گیری اتاق برای نصب پوستر سه بعدی
  • اندازه نبودن پوستر دیواری با محل نصب
  • میزان سختی نصب پوستر دیواری سه بعدی
  • از پوستر دیواری برای سقف هم قابل استفاده است؟
  • نحوه جدا کردن پوستر دیواری قبلی از دیوار؟
  • نحوه سفارش کالا

راهنمای خرید پوستردیواری

مدت زمانی که طول خواهد کشید تا خرید پوستر دیواری سه بعدی شما آماده شود یک روز کاری است و بعد از یک روز کاری سفارش پوستر دیواری شما ارسال خواهد شد.

شما در هر ابعادی که خواسته باشید پوستر شما چاپ خواهد شد.

هزینه نصب کاغذ دیواری پوستری جداگانه و با نصاب باید حساب شود.

ابعاد و اندازه پوستر دیواری سفارشی

اندازه پوستر دیواری ها حداقل در چهار متر مربع می باشند که به چاپ می رسند در این میان اگر شما اندازه کوچکتر خواسته باشید هزینه همان 4 متر از شما کسر خواهد شد.

نحوه اندازه گیری اتاق برای نصب پوستر سه بعدی

برای اندازه گیری با متر این کار صورت می گیرد عرض و ارتفاع دیوار را اندازه گرفته و همیشه 5 سانت اضافه در نظر بگیرید که در هنگام نصب با کمبود مواجه نشوید.

مهم ترین نکته قبل از نصب پوستر دیواری پهن کردن پوستر توسط نصاب بر روی زمین می باشد تا اول از سلامت اور لب اطمینان حاصل شود و ایرادات احتمالی را پیدا نموده و صحت و سلامت پوستر را بررسی نمایید.

اندازه گیری پوستر دیواری سه بعدی
اندازه پوستر دیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: خرید پوستر طبیعت

اندازه نبودن پوستر دیواری با محل نصب

پوستر دیواری با توجه به سفارش  مشتری و در ابعاد مورد نظر و مکان محل نصب که سفارش داده شده چاپ می شود در این صورت باید با دقت اندازه گیری شود، اگر مشتری به اشتباه اندازه گیری کرده باشد وجه پرداختی باز نمی گردد اما اگر این اشتباه از سمت فروشگاه باشد قابل تعویض و بازگشت وجه صورت می گیرد.

میزان سختی نصب پوستر دیواری سه بعدی

اگر مشتری بخواهد خودش نصب را انجام دهد باید در این زمینه تجربه و مهارت کامل را داشته باشد اگر هیچ تجربه ای در این زمینه ندارید و می خواهید کار تمیزی داشته باشید باید نصب را بر عهده نصاب قرار دهید. اگر شما در شهرستان سکونت دارید می توانید از طریق سایت با سفارش آنلاین خرید پوستر دیواری ارزان خود را سفارش دهید و از طریق واتساپ برای شما نمونه کارهای بیشتری را ارسال خواهیم کرد.

از پوستر دیواری برای سقف هم قابل استفاده است؟

با توجه به طرح انتخابی مناسب می توانید از خرید پوستر دیواری 3 بعدی برای سقف هم استفاده کنید با توجه به این که هزینه نصب سقف به دلیل سختی کار گران تر می باشد.

نحوه جدا کردن پوستر دیواری قبلی از دیوار؟

اگر از قبل پوستر دیواری دارید و می خواهید از دیوار جدا کنید ولی با جدا کردن آن مشکل دارید باید از نصاب حرفه ای کمک بگیرید و یا از اینترنت نحوه جدا کردن آن را بررسی نمایید.

طرح برگ خرید پوستر دیواری سه بعدی
طرح خرید پوستر دیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: آسمان مجازی

نحوه سفارش کالا

در اینجا قابل ذکر است بدانید ارسال محصول به سراسر ایران را داریم و برای ارسال به خارج از کشور توسط اداره پست این کار به درخواست مشتری صورت می گیرد هزینه ارسال سفارش بر عهده مشتری می باشد. اگر تمایل به درخواست حضوری سفارش را دارید این کار هم صورت می گیرد برای اطلاعات بیشتر با کارشناس لادیز دکور از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.

پشتیبان لادیز دکور