کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و به سرعت، مد در حال تغییر است و در این میان هنوز کسانی هستند که به دنبال طرح های کلاسیک هستند زمانی که صحبت از دکوراسیون داخلی می شود ناخودآگاه ذهن ها به سمت کاغذ دیواری کشیده می شود در کاغذ دیواری سه بعدی همیشه از طرح هایی استفاده می شود که حرفی برای گفتن دارند از لحاظ رنگ، بافت، نقش و الگو  که در هر محیطی باعث ایجاد فضایی شکیل، زیبا و چشم نواز خواهد شد.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی در طرح کلاسیک

 • طرح کلاسیک در پذیرایی
 • طرح کلاسیک سلطنتی
 • طرح کلاسیک طرح داماس
 • طرح کلاسیک در فضای اتاق خواب

کاغذ دیواری طرح داماس

امروزه کاغذ دیواری طرح داماس یکی از محبوب ترین طرح ها به شمار می رود که خریداران زیادی از آن استقبال می کنند در طرح های کلاسیک داماس با طرح های مدرن امروزی تلفیق شده تا این طرح کلاسیک خود را با طرح های جدید سازگار کند.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح منظره
نمایی از کاغذ دیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: کاغذ دیواری پوستری

جنس کاغذ دیواری سه بعدی داماس

امروزه شما می توانید طرح داماس تک گل را با جنس های متنوع خریداری کنید در بازار از جنس های مختلفی استفاده شده که در ماندگاری و دوام کاغذ دیواری سه بعدی همچنین در قیمت دارای تنوع هستند.

 • جنس الیاف طبیعی

در این جنس طرح تک گل داماس از کاغذ های معمولی استفاده شده اگر چه طرح ها روی این کاغذ ها دارای ظرافت بالایی هستند اما به این نکته توجه داشته باشید که دارای جنس آسیب پذیری هستند که نسیت به بقیه جنس ها ضعیف تر است.

 • جنس نان وون

اگر کیفیت کاغذ دیواری برای شما اهمیت دارد و این موضوع حساس هستید به شما جنس نان وون را پیشنهاد می کنیم با توجه به کیفیتی که دارند از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

 • جنس pvc

اگر می خواهید به مدت طولانی از کاغذ دیواری خود استفاده کنید پیشهاد ما به شما استفاده از جنس پلیمر یا pvc  است این جنس با روکش وینیلی تلفیق شده و دارای مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی و پارگی دارد در مقابل آب از مقاومت خوبی برخوردار است.

نصب کاغذ دیواری سه بعدی

برای شروع کار ابتدا کاغذ دیواری ها را 5 الی 10 سانتی متر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش زده به این نکته توجه داشته باشید که فقط قواره اول را به این صورت برش زده رول های بعدی را با توجه به طرح کاغذ دیواری برش زده برای برش زدن قواره دوم لازم است تا طرح را 60 سانتیمتر بیشتر برش بزنید و بعد از برش کامل به آنها چسب زده و نصب کنید در هنگام نصب از بالا به پایین شروع به نصب کاغذ دیواری کنید برای بیرون آوردن چسب های اضافه با استفاده از کاردک از مرکز به سمت بیرون هدایت کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح مربع
طرح مربع کاغذ دیواری سه بعدی

نکات مهم در خرید کاغذ دیواری سه بعدی

 • انتخاب در نوع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها از تنوع و طرح های گوناگونی برخوردار است با شناخت این پوستر دیواری ها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • هدف از خرید پوستردیواری

شما با استفاده از کاغذ دیواری می توانید به طور کل دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید پس باید هدف خود را از خرید مشخص کنید کاغذ دیواری های پوستری دارای طیف وسیعی از جنس، رنگ و طرح دارد که با استفاده از هر کدام می توانید فضای آرام و دلنشینی را ایجاد کنید در ادامه معیارهای کاغذ دیواری را بررسی خواهیم کرد.

 • استفاده از رنگ روشن
 1. باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می شود
 2. فضا را آرام و دلنشین می کند
 3. ارسال انرژی به محیط
 • استفاده از رنگ تیره
 1. باعث کوچک تر دیده شدن فضا می شود
 2. ایجاد آرامش در فضا
 • طرح های گلدار
 1. باعث پوشاندن ترک های روی دیوار می شود
 2. به بزرگتر دیده شدن فضا ها کمک می کند

مطالعه بیشتر: خرید پوستر دیواری سه بعدی

جمع بندی

کاغذ دیواری سه بعدی در ایران با نام های دیگر هم شناخته می شوند از جمله این نام ها: پوستردیواری، پوستر دیواری سه بعدی معروف هستند همه محصولات یکسان هستند فقط در نام تمایز دارند. قیمت پوستر دیواری ها با توجه به طرح، جنس، ابعاد و اندازه مشخص می شود و اگر خواستار دیدن قیمت ها هستید با کارشناس لادیز دکور از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.

پشتیبان لادیز دکور

One thought on “کاغذ دیواری سه بعدی

 1. Pingback: تابلو دکوراتیو - کاغذ دیواری لادیز دکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *