پوستر دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر های دیواری نقش بسیار مهمی در زیباسازی محیط منزل یا محل کار دارند و به علت تنوع طرح های متفاوت و زیبا هر سلیقه ای را به سمت خود جلب کرده است.پوستر دیواری پوششی مانند کاغذ دیواری سه بعدی است که در ابعادی خاص و طرح هایی متفاوت بر روی دیوار نصب می شود. پوستر دیواری در قالب یک یا چند قواره در کنار هم، یک تصویر کلی را بر روی دیوار ایجاد می کند.
کاغذ دیواری سه بعدی دارای دو نوع آماده و سفارشی هستند، پوستر های آماده دارای طرح ها و ابعاد مشخصی هستند ولی پوسترهای سفارشی در طرح و ابعاد دلخواه مشتری تولید می شوند.همچنین پوستر سفارشی دارای تنوع در نوع کاغذ می باشد و مشتری می تواند در هنگام سفارش، نوع کاغذ مورد نظر را نیز تعیین کند.افزون بر این امکان تبدیل تصاویر پرتره و عکس شخصی، به پوستر دیواری نیز مقدور می باشد.

پوستر دیواری را می توان در هر فضایی به کاربرد، تنوع تصاویر پوسترهای دیواری به قدری زیاد است که می توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن ها انتخاب کرد، مثلا برای یک محیط اداری می توان از طرح یک نقشه، یا نمای یک شهر استفاده نمود یا برای محیط خانه خود میتوانید از تصاویر طبیعت و یا طراحی های سه بعدی که باعث ایجاد آرامش و حس خرسندی می شود استفاده کرد.

برای مشاهده و خرید محصولات وارد فروشگاه شوید

ورود به فروشگاه