لادیز دکور برندی پیشرو در زمینه تولید محصولات دکوراتیو، فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده و با بهره گیری از صنعت چاپ در تولید محصولات دکوراتیو فصلی نو را در نمای داخلی و خارجی ساختمانها رقم زده است. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ، رعايت جدیدترین استانداردهای مربوط به توليد، نیروی انسانی متخصص، پویا و همچنین سطح رضایت مندی بالای مشتریان، گویای جهت‌گیری درست این مجموعه است.

اکنون با بیش از 10 سال تجربه و فعالیت در صنعت دکوراسیون داخلی و جامعه آماری بالای مشتریان، لادیز دکور نه تنها تولید کننده محصولات دکوراتیو، بلکه نمادی از یک برند فاخر و خوش نام ایرانی است و به هنرمندی و هنردوستی ایرانیان باور دارد و همواره کوشیده تا سلیقه‌های گوناگون مشتریان را در طرح های خود مدنظر قرار دهد.

لادیز دکور در طراحی و تولید به آفرینش زیبایی می‌اندیشد چرا که خریداران امروزی خواهان سفارشی شدن تولیدات همراه با حس هنر می باشند. در کنار جنبه هنری، کیفیت نیز از نظر دور نمانده است و در راستای تحقق اهداف خود، اصول شش گانه پیشرفت یعنی جلب رضایت مشتری، وفاداری، احترام، توسعه دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی را سرلوحه تمامی امور و فعالیت های خود قرار داده است.

تماس با ما:

تلفن:   8491 2280 021
موبایل: 8557 2437 090