انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی

انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی

انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی مزایا و معایب هر کدام می خواهیم بپردازیم و اگر قصد خرید پوستر دیواری سه بعدی را برای منزل یا محل کار خود می خواهید در این مقاله شما را با انواع طرح های کاغذ دیواری پوستری آشنا می کنیم.

در ابتدا برای راهنمایی بیشتر بهتر است بدانید پوستر دیواری سه بعدی همان کاغذ دیواری است که در طرح های مختلف و جذاب تر به صورت سفارشی و در اندازه های معین به چاپ می رسد. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که زیبایی منزل و محل کار برایتان اهمیت دارد توصیه می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

در هنگام خرید پوستر دیواری سه بعدی به چه نکاتی باید توجه داشت

 • طرح پوستر:

امروزه پوستر دیواری های سه بعدی در ابعاد، اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شود و با در نظر گرفتن همه سبک و سلیقه ها را در خود گنجانده این طرح ها شامل: طبیعت، طرح های فانتزی و… باشد که برای اتاق، پذیرایی، آشپزخانه و هر مکان دیگری مد نظر دارید مناسب است.

 • اندازه:

در هنگام انتخاب انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی اولین نکته ای که باید به آن توجه داشت اندازه آن می باشد پوستر دیواری ها اصولا به صورت یک تکه، دو تکه، سه تکه و یا به صورت سفارش مشتری تولید می شوند. تقریبا سایز این پوستر دیواری ها به صورت استاندارد می باشد. قبل از خرید پوستر دیواری ابتدا باید اندازه دیواری که می خواهید پوستر بر روی آن نصب کنید را بگیرید و متناسب با آن سفارش دهید.

 • رنگ کاغذ دیواری:

انتخاب رنگ پوستر دیواری که متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد بسیار اهمیت دارد بهتر است طرح انتخابی شما متناسب با مکان مورد نظر شما باشد و با محیط مورد نظر شما سازگار باشد.

 • نحوه نصب:

اگر پوستر انتخابی اندازه دیوار بود شما می توانید مطابق با دستورالعمل گفته شده خودتان اقدام به نصب آن کنید و اگر مشکلی در هنگام نصب داشتید می توانید با متخصصان در این زمینه در ارتباط باشید.

 طرح خرید پوستر دیواری سه بعدی
طرح خرید پوستر دیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: خرید پوستر دیواری سه بعدی

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

 1. استفاده از طرح خاص
 2. قابلیت شست و شو
 3. داشتن تنوع در طرح و رنگ
 4. دارای دو طرح مات و براق
 5. ایجاد حس خوب به محیط و بینندگان
 6. دارای حالت برجستگی و نزدیک بودن به طرح واقعی

انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی با توجه به طرح و تنوعی که دارند به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم.

 • پوستر دیواری طرح گل

این دیوارپوش ها شامل تصاویر گل های فانتزی، گرافیکی می باشد و از این طرح ها در هر مکانی از منزل، محیط کار و دیگر مکان های مورد نظر می توان استفاده نمود.

 • پوستر دیواری طرح چهره

اکثر افراد به خصوص جوانان طرفدار این طرح ها می باشند حتی از این طرح ها در سالن های آرایشی استفاده می کنند.

 • پوستر دیواری سنتی

برخی از افراد هستند که علاقه زیادی به طرح پوستر دیواری سنتی می باشند و بیشتر از این طرح ها برای مکان های سنتی از جمله قهوه خانه ها، رستوران های سنتی و نمایشگاه های تاریخی استفاده می شود.

انواع دیوارپوش سه بعدی در طرح چهره

این پوستردیواری ها شامل هر چهره ای می شود این طرح ها در چهره های مرد، زن، کودکان، دختر و پسر می توان اشاره کرد. از این چهره ها در هر مکانی قابل استفاده است و متناسب با سبک و سیاق مورد نظر به چاپ می رسد.

دیگر طرح های پوسترسه بعدی

 1. پوستر پشت تلویزیون
 2. پوستر سه بعدی طبیعت
 3. پوستر سه بعدی پذیرایی
 4. پوستر سه بعدی اتاق خواب
 5. پوستر سه بعدی فانتزی دخترانه و پسرانه
 طرح خرید کاغذ دیواری سه بعدی
طرح ساده خرید کاغذ دیواری سه بعدی

مطالعه بیشتر: خرید پوستر دیواری ارزان

ابعاد دستگاه چاپ پوستر دیواری

ابعاد این دستگاه ها همانند دیگر کاغذدیواری ها است شما با اندازه دیوار موردنظر می توانید پوستر مورد نظر خود را سفارش دهید اما به طورکل ابعاد به شرح زیر می باشد.

 • یک تکه ابعاد 128 در 185 سانتی متر
 • دو تکه ابعاد  95 در 230 سانتی متر
 • چهار تکه ابعاد 185 در 255 سانتی متر
 • هشت تکه ابعاد 129 در 185 سانتی متر

روش کار دستگاه 

با دستگاه اکوسالونت برای چاپ های برجسته نمی توان استفاده کرد برای سه بعدی کردن طرح از سیستم چاپ uv استفاده می شود با استفاده از این دستگاه می توان تمامی رنگ ها و سیاه و سفید بر روی آن ضخامتی ایجاد کرد تا طرح را به صورت برجسته نمایش دهد.

مشخصات دستگاه چاپ

 1. سرعت بالای چاپ فلکس و بنر
 2. استفاده از جدیدترین هدها
 3. توانایی کار به صورت 24 ساعته و بدون گرفتگی هد
 4. استفاده از قطعات اصلی صادر کننده کشور چین و ژاپن

مواد مورد استفاده در چاپ

استیکر، فلکس، چاپ، کاغذدیواری، پوستر، کاغذ pvc، کاغذ pp، بک لایت، استفاده از چرم مصنوعی و طبیعی، کاغذ فتو گلاسه و…

قیمت انواع طرح های خرید پوستر دیواری سه بعدی

دیوارپوش ها در قیمت های مختلفی در بازار موجود هستند که تنوع در قیمت ها بسته به طرح، جنس، رنگ و دیگر فاکتورها همچون متراژ دخیل هستند. البته کاغذ دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی با هم دیگر در قیمت متنوع هستند کاغذدیواری سه بعدی به خاطر جنس و طرح از قیمت بالاتری برخوردار است.

سخن آخر

پوستردیواری روشی به صرفه و کم هزینه برای زیبا جلوه دادن منزل و محیط کار می باشد که می توانید به کمک آن برای جذب مشتری هم استفاده کنید و شاهد رشد کسب و کار خود باشید.